dewalt_dfm1210540
DEWALT DFM1210540 hulsanker zeskant verzinkt FHS12x65 (25 st.)
 13,60 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
pak
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
DeWALT Power Maand bij Klium - Maximaal voordeel!
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
  • Actie van 01.05.2026 t/m 31.05.2026 of op=op.
  • Registreer je aankoop nadien via dewalt.be of dewalt.nl.
Slimme professionals combineren hun aankopen en halen het maximale uit deze maand!
Productomschrijving
  • FHS12x65 Hulsanker Zeskant - Verzinkt
Kenmerken
  • Nauwkeurige buisvormige expansiehuls verankert zich stevig in het gat
  • Schroef wordt in de huls getrokken bij het aanspannen
  • Gekartelde conus voorkomt dat het anker in het gat ronddraait
  • Verkrijgbaar vanaf 45-100mm lengte
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Boordiameter: 12 mm
  • Totale lengte: 65 mm
  • Oppervlaktebehandeling (bout): Verzinkt
  • Schroefdraadmaat: M12
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 0075352963006
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFM1210540
Boordiameter
12 mm
Totale lengte
65 mm
Oppervlaktebehandeling (bout)
Verzinkt
Schroefdraadmaat
M12
Koptype
HEX
Nl finish
Verzinkt
Draadgrootte
10,0 mm
Doos
YES
Kopafmetingen
16,0 mm
Max. tfix
5,0 mm
Substraat
Beton
Lengte
65,0 mm
Boordiameter
12,0 mm